מאבטחים

היכרות עם הבדלים בין שירותי אבטחה יכולה לסייע לשפר את תחושת הביטחון של האזרחים ושל קהל היעד. בחירה נכונה של השירות מבוססת על התאמה שלהם לצרכי הלקוחות. מטבע הדברים, יש הבדל בין מאבטח שמוצב בבתי עסק פרטיים לבין מאבטחים שהתפקיד שלהם הוא לשמור על מבנים ביטחוניים ומוסדות ציבור רגישים.

החדשות הטובות הן שניתן להתייעץ עם הנציגים של אלופים בביטחון ולרכז את כל השירותים הרלוונטיים תחת קורת גג אחת
מאבטח

סוגי מאבטחים

  • מאבטח מתקנים – זהו איש מקצוע שעובר הסמכה ייעודית ובדרך כלל נדרש להיות בוגר של יחידה קרבית בצה"ל. המתקנים שאותם הוא מאבטח יכולים להיות פרטיים, מסחריים, תעשייתיים, ציבוריים או ביטחוניים והם נחשבים לרגישים במיוחד. בגלל הרגישות של מתקנים מן הסוג הזה, לא כל אחד מוסמך לקחת אחריות על הגנה ושמירה עליהם.
  • מאבטח טיולים – הוא בדרך כלל איש מקצוע בעל הסמכה ורישיון להחזקת נשק בלבד. ברוב המקרים אין צורך בבוגרי יחידה צבאית על מנת לאבטח טיולים, אך זה כמובן יתרון שיכול לבוא לידי ביטוי במקצועיות וביכולת שלו להתמודד עם איומים שונים. כמו כן, צריך להפריד בין מאבטח שאחראי על טיולים בארץ לבין מאבטחים פרטיים שיוצאים גם לנסיעות בחו"ל ומעבר לים.
  • מאבטח אישים – זהו מאבטח אשר מועסק על ידי המדינה או על ידי חברה פרטית בשיטה של מיקור חוץ. בשני המקרים, הדגש הוא על הצמדת מערך אבטחה לאנשים חשובים. האנשים החשובים שאותם מאבטחים יכולים להיות נבחרי ציבור, פוליטיקאים, אנשים מפורסמים, כוכבי ספורט וכן הלאה. כאשר יש איום על אנשים מפורסמים או אם מעוניינים לשמור על הפרטיות שלהם, מאבטח אישים מוסמך יעשה את זה בצורה הטובה ביותר.
  • מאבטח צמוד – יכול להיות מועסק על ידי אנשים פרטיים. בנוסף, מאבטח כזה עומד לרשות קהל היעד והלקוחות גם בהתראה קצרה וגם לתקופה קצרה. במילים אחרות, לא בהכרח צריך להתחייב להעסקה לתקופה ארוכה, וניתן לעשות את זה רק בתקופות שבהן מרגישים מאוימים.
  • מאבטח סמוי – אחד השירותים הניתנים כיום על ידי חברת האבטחה אלופים בביטחון הוא הקצאת מאבטח סמוי לחברה, לעסק ובעיקר למוסדות וארגונים.
מאבטחים

איך בוחרים מאבטח מתאים?

מכאן והלאה כל שנותר הוא להתאים את אופי שירות השמירה לצרכים של קהל היעד והלקוחות. בשביל לעשות את זה בצורה נכונה, לא מספיק להשוות בין סוגי המאבטחים עצמם וצריך להיכנס אל עובי הקורה על מנת לבדוק איזה סוג של שירות הם מציעים.

חברת אלופים בביטחון מציעה שירותי אבטחה ומאבטחים בכל התחומים. איתנו תחושת הביטחון שלך תשתפר פלאים! אנו מספקים את שירותי האבטחה על בסיס היכרות אישית עם הצרכים שלך ויש לנו את הניסיון והידע שחיפשת.

דילוג לתוכן