אלופים בביטחון

מאבטח סמוי

התפקיד של מאבטח סמוי הוא בין היתר ללוות את האובייקט שלו בכל מקום ובכל שעה, כל עוד מדובר כמובן מחוץ לבית או לתחומים פרטיים אחרים. בניגוד למאבטח רגיל, כאן המטרה היא לא לייצר הרתעה.

בפועל, מאבטח סמוי אמור ללוות את האובייקט בלי שאנשים אחרים יראו אותו או בכלל יהיו מודעים לקיומו. אבל במידת הצורך, מצופה מכל איש מקצוע שכזה להיכנס לפעולה מיידית ולהגן על האובייקט באמצעים העומדים לרשותו.

מאבטח סמוי

יתרונות השירות

שירות של מאבטח סמוי מותאם עבור בעלי עסקים, יזמים וכמובן אנשים פרטיים שמרגישים מאוימים. בכל אחד מהמקרים האלה, המטרה היא להקצות עבור קהל היעד והלקוחות את שירותי השמירה הטובים ביותר. כדי להשיג את המטרה, המאבטחים שלנו יכולים לשתף פעולה עם הלקוחות ולתכנן את האופן שבו תתבצע האבטחה הסמויה.

למה להשתמש בשירות של מאבטח סמוי?

1. מניעת איומים נוספים – שמירה רגילה מושכת תשומת לב ולכן עלולה לייצר עוד איומים. אם לא רוצים לייצר איומים נוספים עבור אנשים שממילא נמצאים תחת סיכון מסוים, הדרך הכי טובה לעשות את זה תהיה באמצעות אבטחה סמוייה.

2. נוחות מוגברת – כאשר יש מאבטח שרק נמצא ליד האובייקט שלו אך הוא לא יותר מדי צמוד אליו, מה שגורם ללקוח להרגיש בנוח.

3. הגברת רמת האבטחה – מאבטח סמוי יכול להגביר את רמת האבטחה עבור אנשים שממילא מאובטחים לעיתים קרובות. במקרים של איומים גבוהים במיוחד, כמו עבור נבחרי ציבור או אנשים מפורסמים אחרים, המאבטח יישאר קרוב לאירועים אבל אנשים אחרים לא יראו אותו. רק במידת הצורך וכאשר תהיה שעת חירום, הוא יבצע את המוטל עליו.

דילוג לתוכן