אלופים בביטחון

מאבטח מתקנים

אבטחת מתקנים רגישים מתבצעת על בסיס יום יומי בכל רחבי הארץ. עם זאת, יש הבדל בין אבטחה של מתקנים רגישים צבאיים לבין אבטחה של מתקנים רגישים אזרחיים. מטבע הדברים, מי שמאבטח את המתקנים הרגישים הצבאיים הם חיילים. לעומת זאת, האחריות על אבטחת מתקנים רגישים אזרחיים היא על חברות פרטיות. 

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לפנות אל אלופים בביטחון ולתאם שירותי אבטחת מתקנים ברמה גבוהה. אבטחת מתקנים שמתבצעת על ידי חברה גדולה, מוכרת ומנוסה מצמצמת משמעותית את הסיכון ומתאימה לקהל יעד מגוון

מאבטח מתקנים - אלופים בביטחון

מה היתרונות של מאבטח מתקנים ואיך הופכים להיות כזה?

התפקיד של מאבטח מתקנים שונה מהתפקיד הבסיסי של מאבטח רגיל. בעוד מאבטח רגיל אחראי למשל על מניעת גישה או בדיקת העוברים והשבים בלבד, מאבטח מתקנים אמור ליצור סוג של הרתעה. יתרה על כך, יש הרבה מאבטחים שאינם נושאים נשק אלא עוסקים בסידורי ביטחון כללים בלבד – לעומת מאבטח מתקנים שאצלו כלי נשק הוא חלק בלתי נפרד מהמדים.

היתרונות של שירותי אבטחת מתקנים באים לידי ביטוי באופן שבו הם מגנים על המקומות הרגישים. אם מתאמים את השירות המקצועי של מאבטח מתקנים ועושים את זה מראש מול חברה מיומנת כמו אלופים בביטחון בע"מ, מרוויחים את הערך המוסף.

למה להשתמש בשירותי אבטחת מתקנים?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ברוב המתקנים הרגישים האזרחיים הדורשים אבטחה ונמצאים ברחבי הארץ לא משתמשים במאבטחים המועסקים על ידי המקום עצמו. בפועל, מעדיפים להשתמש בשירות של חברת אבטחה מקצועית וזאת מכמה סיבות:

  • הקצאת מאבטחים – גברים או נשים שרוצים לעבוד בתור מאבטחי מתקנים צריכים לעבור הסמכה ייעודית ולעמוד בתנאי קבלה מחמירים. רק לחברה כמו אלופים בביטחון יש את היכולת להקצות מאבטחים כאלה עבור אבטחת מתקנים רגישים.
  • זמינות גבוהה – חברה מקצועית יכולה להציע זמינות גבוהה של מאבטחים לכל סוגי המתקנים הרגישים. במתקנים רגישים זה חשוב, כי אחרת יכול להיות שלא תהיה אפשרות לפתוח אותם.
  • פיקוח ורגולציה – הנציגים שלנו אחראים על הפיקוח והרגולציה על המאבטחים, לרבות בעת אבטחת מתקנים רגישים. כאשר יש פיקוח חיצוני על העבודה היום יומית של מאבטח מתקנים, זה אומר שמי שמפעיל מתקנים רגישים מרגיש בטוח יותר. יתרה על כך, יש מקרים שבהם חובה להעסיק חברת אבטחה.

איך בוחרים שירותי אבטחת מתקנים?

המומחים של אלופים בביטחון יכולים לעשות לך עבודה קלה יותר עם בחירת שירותי אבטחת מתקנים. אם חשוב לך לרכז את שירותי האבטחה הטובים ביותר תחת קורת גג אחת, אנו כאן עבורך. מיד אחרי שנקבל ממך פרטים מסודרים דרך האתר הרשמי, נבדוק איזה סוג של מאבטח מתקנים להקצות עבורך ונדאג שהוא יגיע כמה שיותר מהר.

התייעצות איתנו היא הדרך הכי טובה לשפר את היעילות של אבטחת מתקנים רגישים מכל סוג. אנו מכירים בדיוק כמוך את החשיבות של הנושא, גאים ללוות סוגים שונים של מתקנים רגישים בפריסה ארצית רחבה ויש עלינו המלצות מוכחות.

דילוג לתוכן