אלופים בביטחון

מאבטח טיולים

מאבטח מתאים יכול להגדיל את הסיכוי לכך שכל סוג של טיול יסתיים על הצד הטוב ביותר, תוך כדי הענקת שירותי אבטחה בזמן אמת ותחת איומים מוגברים.

אלופים בביטחון מרכזת מגוון שירותי אבטחה תחת קורת גג אחת. אחד השירותים המבוקשים הניתנים על ידי החברה ומתואמים ישירות מולה הוא של הקצאת מאבטח טיולים. עם זאת, לא כולם מבינים מה המשמעות של אבטחת טיולים או מדוע חשוב לבצע אותו עם מאבטח בעל ניסיון. בשביל לפתור את הדילמה ולתאם שירותי אבטחה שיהיו גם מקצועיים וגם משתלמים, כדאי לפנות אלינו כמה שיותר מוקדם.

מה מיוחד בשירות אבטחת טיולים?

ראשית, מאבטחים בדרך כלל נושא נשק סטנדרטי מסוג אקדח, אך מאבטח טיולים יכול להיות איש מקצוע שיש לו את ההכשרה והרישוי המתאים לשאת גם רובים ונשקים אוטומטיים. כבר כאן, ניתן להבין את רמת האבטחה השונה. שנית, מאבטח טיולים צריך להיות אדם בעל כושר גופני גבוה. בניגוד למאבטח מתקנים שנמצא בעיקר סביב מקומות רגישים ומבצע את רוב שירותי האבטחה כאשר הוא רכוב.

למה כדאי להשתמש בסל השירותים של אלופים בביטחון?

סל השירותים של החברה מוכיח את עצמו עבור קהל יעד מגוון שמגיע מהסקטור הפרטי, העסקי והציבורי. באמצעות התייעצות עמנו, ניתן להקצות מאבטח טיולים לכל מטרה ועל הדרך ליהנות מעוד כמה יתרונות מאוד משמעותיים:

1. סל שירותי אבטחה משתלמים – אנו מציעים שירותי שמירה משתלמים אשר מוכיחים את עצמם מבחינת היכולת לחסוך בהוצאות על שירותים אחרים.

2. ריכוז שירותים שונים – לא כל חברת אבטחה מסוגלת לספק שירותי אבטחה שיהיו מתאימים גם לקהל יעד פרטי, גם לקהל יעד עסקי וגם ללקוחות בסקטור המוסדי. כאן נכנס לתמונה היתרון היחסי שלנו בעיקר כי מדובר על חברה מוכחת שיש מאחוריה המון שנים של ניסיון.

3. התמחות באבטחת טיולים – פניה טלינו מאפשרת לתאם שירות של איש מקצוע שמתמחה ספציפית באבטחת טיולים. כאשר מזמינים מאבטח טיולים, מגדילים את הסיכוי לכך שהוא יספק שירות מקצועי ויצליח לעמוד בקצב בתנאי שטח לא פשוטים.

דילוג לתוכן