מאבטח צמוד

השוואה בין סוגים שונים של שירותי אבטחה מצביעה על שורה ארוכה של הבדלים. קודם כל, יש הבדל בין שירותי אבטחה למוסדות ושירותי אבטחה ללקוחות פרטיים. כמו כן, קיימים הבדלים משמעותיים בין האופן שבו מספקים שירותי אבטחה לקבוצות לעומת יחידים. בכל אחד מהמקרים האלה, הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את שירותי האבטחה לצרכים של קהל היעד.

בזכות היכולת של נציגי אלופים בביטחון להתאים לכל לקוח את השירות שהכי מתאים לו, ניתן לחסוך בהוצאות ובעיקר לשפר את הרמה של הביצועים והתוצאות. בסל השירותים שלנו, אחד הבולטים הוא הקצאת מאבטח צמוד.

מאבטח צמוד - אלופים בביטחון

מי ומתי צריך מאבטח צמוד?

1. אבטחת אישים – מאבטח צמוד הוא חלק בלתי נפרד מטבעת האבטחה שצריכה להקיף כל אדם מפורסם. הבעיה היא שאנשים מפורסמים או תחת סיכון מסוים לא תמיד מקבלים את שירותי האבטחה הציבוריים, לכן הם צריכים לתאם מול חברה פרטית.

2. הוספת מאבטח למעגל אבטחה – קיימים מקרים בהם גם אנשים מפורסמים שנהנים משירות של אבטחת אישים על חשבון המדינה, רוצים לעבות את מעגל האבטחה שנמצא סביבם.

3. הקצאת מאבטחים לאורחים – השירות מתאים גם לאנשים שזקוקים לשירותי אבטחה 24 שעות ביממה אך גם לאלה שצריכים אותו באופן חלקי בלבד. ספציפית יותר, ניתן למשל לתאם מולנו הקצאת מאבטחים לאורחים שמגיעים מחו"ל.

4. אבטחת מאוימים – רף האיומים על אנשים מסוימים עולה ויורד בהתאם לפעולות ציבוריות או אחרות שהם מבצעים. אם אותם אנשים מרגישים שהם צריכים אבטחה צמודה, הם יכולים לתאם שירות של מאבטחים.

למה לפנות דווקא אלינו?

אלופים בביטחון מציעה את השירות של הקצאת מאבטח צמוד לקהל יעד מגוון ובהתראה קצרה. באמצעות יצירת קשר עם המומחים שלנו, ניתן לתאם שירותי אבטחה מהיום להיום ולחסוך זמן יקר ערך.

השילוב בין מחיר הוגן לבין זמינות גבוהה הופך אותנו לחברה מקצועית שכדאי לפנות אליה כמה שיותר מוקדם. במידת הצורך, ניתן גם לקבל המלצות מצד לקוחות קודמים שכבר השתמשו בשירות, היו מרוצים ומוכנים למסור חוות דעת אובייקטיביות.

דילוג לתוכן