מערכות אזעקה ומיגון

מערכות אזעקה לבית ולעסק הן למעשה שם כולל לשילוב בין מספר כלים וטכנולוגיות, אשר מיועדים להגביר את תחושת הביטחון ולצמצם באופן משמעותי את הסיכון בהם. רבים נוטים לקרוא לאלו בשם כולל של מערכות אבטחה.

אבטחה מודרנית מתקדמת אינה מסתפקת רק בשירותי שמירה וכוללת שילוב יעיל בין הון אנושי מעולה לצרכי אבטחת מתקנים, מבנים ומוסדות, לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושקיפות לזיהוי סיכונים ותגובה אליהם.

בבתים פרטיים, חנויות ועסקים קטנים בהם לא נהוג לשכור שירותי אבטחה דרך קבע, ניתן למפות את הצרכים על פי אופי המבנה, ולשלב מערכות אבטחה טכנולוגיות מתקדמות שיספקו מענה לצרכים הללו.

מערכת אזעקה

מערכות אזעקה מתקדמות - כלים:

  • אזעקות – אזעקות הן כלי פשוט להתראה על פלישה ואירועי פשיעה, כאשר כיום קיימות בשוק אזעקות חכמות המזהות תנועה, עוצמה, מהירות ופרמטרים נוספים. האזעקות ניתנות להגדרה, כמו גם לחיבור רשתי ותקשורתי אל מוקדי ביטחון חיצוניים.
  • מערכות אינטרקום – מערכות אינטרקום הם הכלי הבסיסי המאפשר שליטה בנכנסים למבנה. במבנה מגורים מערכת כזאת תכלול קוד כניסה אישי לדיירים ולמורשים, ומערך המשלב בין מצלמה המוצבת בכניסה ומשדרת אל צג בבית הדיירים, היכולים לצפות ולשוחח קולית עם המבקש להיכנס למבנה, ולאשר או למנוע ממנו את הכניסה. ניתן לשדרג את המערכת לכניסה באמצעות טביעת אצבע, לקבוע איכויות צילום והשתקפות, שמירה של הצילומים לתקופה מוגדרת ועוד. מערכות כאלה לרוב מותקנות על ידי הקבלן במבנים חדשים, אולם במידה ולא הותנה כזאת, ניתן לשלב ולהלביש גם בהמשך.
  • מצלמות אבטחה – מצלמות האבטחה מוצבות בנקודות מרכזיות ובמוקדי סיכון, בעבור מבנים, חנויות ועסקים קטנים ומספקים שליטה ושקיפות באשר לכל הנעשה במבנה. בשונה מן המצלמות אשר היו נהוגות בעבר בהן היה צורך לשלוף את הצילומים ולצפות בהם באופן יזום במקרה של חשד או קרות אירוע פלילי/בטיחותי, המצלמות הדיגיטליות המתקדמות כיום מאפשרות צפיה בכל עת במספר מצלמות בו זמנית, הן על ידי הדיירים/בעלי העסקים באמצעות אפליקציה פשוטה להתקנה ולתפעול, והן בחדרי בקרה של המתחם ו/או של חברת אבטחה המספקת מענה בעת הצורך.
 
חברת האבטחה המובילה אלופים בביטחון מספקת ייעוץ, ליווי והתאמה של מערכות אבטחה מתקדמות ומיטב הכלים הטכנולוגיים לכל צורך ובהתאמה אישית.

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן