שמירה ואבטחה

שירותי שמירה ואבטחה כוללים פתרונות לצרכי הגנה, ומצריכים התייחסות והתאמה אישית, לצד מקצועיות, הכשרות מתאימות ומתן מענה לצרכים השונים.

בין שירותי האבטחה המוכרים ניתן למצוא:

אלופים בביטחון חברת אבטחה

במדינת ישראל קיימת מודעות רבה לנושא האבטחה האזרחית, כאשר זה נולד כפועל יוצא וכשירות משלים של מוסדות האבטחה הציבוריים. שירותי אבטחה פרטיים ניתנים הן על פי צורך או חובה חוקית (החוק מתייחס לצורך בהצבת מאבטח בתוך מוסדות חינוך, באירועים על פי סדר גודל ובנסיבות נוספות) והן כבחירה אישית של חברות, מוסדות, עסקים פרטיים ואף אישים בכירים המבקשים להיות מוגנים.

מקומות בהם נדרשים שירותי אבטחה הם מקומות בהם קיים פוטנציאל פשיעה: אזרחית, פלילית או חבלנית. מטרת חברת האבטחה היא בראש ובראשונה הגנה על חיי אדם, ובהמשך הגנה על נזקים בגוף, נזקי רכוש, גניבות וגזל, פלישה, אירועי אלימות ועוד.

חלק מהמקומות אינם מסתפקים בהצבת שומר בכניסה למתחם או הצמדת מאבטח לרכב או לאדם, אלא דורשים תכנון מקיף הכולל איתור, זיהוי וניהול של סיכונים, ושימוש בכלים מקצועיים וטכנולוגיים ליצירת רשת ביטחון אופטימלית.

שירותי אבטחה

שירותי שמירה נוספים

מעבר לשירותי השמירה והאבטחה המוכרים עשויים לעלות צרכים ייחודיים, ארעיים או קבועים, הדורשים הן כלים והן כישורים ייחודיים בהתאם למצב. שירותי שמירה עשויים להידרש בתנאי שטח, במשימות חיפוש נעדרים, באבטחת אירועים בתנאי שדה ובנסיבות מורכבות. חשוב לבחור בחברת אבטחה מקצועית ומנוסה המחזיקה ביחידת שטח מיוחדת, כלבים מאומנים, צוות טרקטורונים וכלים נוספים למתן מענה בתנאים חריגים.

בחירה בחברת שמירה ואבטחה מצריכה התייחסות לניסיון אותו היא מביאה, לפיקוח והכישורים של אנשיה, להיקף החברה ופריסתה (חברה גדולה המעסיקה כמות עובדים רבה תוכל לספק מענה יעיל יותר, פתרונות לצרכים מיוחדים וטיפול מהיר בתקלות וחוסרים), לכלים טכנולוגיים איתם היא עובדת ולשאלת העלויות.

אלופים ביטחון מספקת מענה מקצועי שאין שני לו בתחום, ומספקת את כלל פתרונות האבטחה הנדרשים, לרבות שירותים מיוחדים של אבטחה ושמירה בתנאים מורכבים, ובהתאמה אישית. החברה מספקת שירות מקצועי ומוביל לחברות, לארגונים, למוסדות חינוך, ליישובים ולמפעלים.

שמירה ואבטחה

מה מייחד את המאבטחים והשומרים שלנו?

ניסיון וכישורים – לתוך תחום השמירה והאבטחה מגיעים עובדים בעלי רקע צבאי עשיר, יוצאי יחידות קרביות, משמר הגבול ומערכות ביטחון נוספות המספקות כישורים וניסיון להתמודדות עם סיטואציות שונות. מלבד הרקע אותו מביאים עמם המאבטחים הנדרש כתנאי קבלה בסיסי, עליהם להפגין יכולות אישיות גבוהות כמו גם האפשרות להפעלת שיקול דעת ואחריות בסיטואציות מורכבות.

הכשרות ופיקוח – חברת אבטחה מתקדמת ומקצועית תספק לעובדיה הכשרות שוטפות, הן מנטליות והן גופניות, לשמירה על כושר ויכולות פיזיות, מהירות תגובה, היכרות ותפעול מצבים בתנאי לחץ וכשרות רבות נוספות.

טכנולוגיה מתקדמת – הקדמה הטכנולוגית לא פסחה על תחום השמירה, ומציעה מגוון פתרונות טכנולוגים ביניהם אפליקציות לתפעול מנגנוני מעבר והרשאות, מערכות אזעקה מתקדמות שמשדרות מצוקה וסיכון בזמן אמת למוקדי חברת האבטחה, מערכות אינטרקום ותקשורת ורשתות מצלמות אבטחה.

תמיכה לוגיסטית – תמיכה לוגיסטית המסופקת למאבטחים בשטח הכוללת – מערך צפיה בזמן אמת במצלמות אבטחה, ניידות זמינות ומוכנות להקפצה למתן גיבוי לכל אירוע, תקשורת אל מול משטרת ישראל ובנסיבות מסוימות גם עם הצבא ומתן גיבוי לעובדים בשטח לכל צורך שיידרש.

מדוע כדאי לבחור דווקא בשירותי האבטחה של אלופים בביטחון?

אנו מבססים את פעולותינו על מערך אימונים קבוע המתבצע אחת לחודש לכל צוותי האבטחה הפועלים מטעמנו.

עבודתינו מבוססת על ניסיון עתיר ידע מבצעי של שומרים ומאבטחים מיומנים ומבצעים הדרכות ואימונים באופן שוטף, חלקם יוצאי יחידות קרביות ומבצעיות. בנוסף לכך, ישנם גששים מקצועיים בתחומם. כלל העובדים בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
מידע על אזורי השירות

דילוג לתוכן