מצלמות אבטחה

חברת אלופים בביטחון מאפשרת רכישה והתקנה של מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה ותוך הבנה של צרכי הלקוח. בפניה לחברה יהיה ניתן להתאים למערך האבטחה את המצלמות הנכונות ביותר עבור הנכס אותו מעוניינים לאבטח.

אנו נגיע עם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון לבצע התקנות של מערכות אלו ותבדוק שהם אכן פעילות ומכסות באופן יעיל את כל פרצות האבטחה שיכולות להיות במקום. 

עולם האבטחה אינו מנותק מקדמת הטכנולוגיה, ואף עושה בה שימוש לפיתוח מערכות וכלים המשדרגים את יכולות האבטחה בעבור עסקים, ארגונים ופרטיים. תחום אבטחת המבנים בישראל זכה לשדרוג משמעותי עם פיתוח טכנולוגיות המאפשרות הצבה של מצלמות אבטחה בכל מבנה, תוך נגישות גבוהה ומידית לתכנים המצולמים, ובמחירים שווים לכל נפש.

מצלמת אבטחה

מי זקוק למצלמות אבטחה?

תחום מצלמות האבטחה נותן מענה לרבים ומשפר את תחושת הביטחון בעבור רבים, במגזר העסקי, הפרטי והציבורי:

עסקים – חנויות נוחות, בתי מרקחת, דוכנים וחנויות עירוניות, נוהגים לרשת את החלל והמתחם במצלמות אבטחה, במטרה לפקח על הנעשה בעסק. התקנת המצלמות מאפשרת פיקוח על עובדים, מניעת גניבות, זיהוי סיכונים ובחינת ההתנהלות בחנות לכל צורך שהוא. באמצעות המצלמות מתבצעת הרתעה מפני פשיעה, ובמקרה של קיום אירוע, קיימת האפשרות לאתר את הגורמים ולהעביר את המידע למשטרה.

בנייני מגורים – בנייני מגורים רבים מבקשים להגביר את האבטחה במבנה באמצעות מצלמות אבטחה. מצלמות אלו מוצבות מעל החניות הפרטיות במטרה למנוע וונדליזם וגניבה של רכבים, באזורים מועדים לגניבות דוגמת מתחם המחסנים או מתחמי אופניים ואופניים חשמליים, ובכניסות למבנה במטרה לפקח על הנכנסים. במקרה בו מוצב מאבטח דרך קבע בבניין, מצלמות האבטחה ישמשו אותו על מנת להשקיף מעמדתו על כל הנעשה במבנה ובסביבתו, ולהגיב בזמן אמת לניסיונות חדירה לא מורשית.

בתים פרטיים – בבתים פרטיים רבים מצלמות האבטחה המשודרגות מאפשרות להורים פיקוח על הנעשה בבית בהיעדרם, עין פוקחת על ילדים, פיקוח על מטפלות, עוזרות בית ונותני שירות אחרים. מדובר במערך יעיל המשדר באפליקציה לטלפון הנייד, לעתים מחובר למערכת כריזה ביתית ומאפשר בטיחות ונוחות לשליטה על כל הנעשה בבית.

קניונים ומרכזים מסחריים – מעבר לאבטחה הנקודתית בכל חנות באופן פרטני קניונים ומרכזים מסחריים נוהגים לרשת את כלל החללים והקומות במבנה במערך של מצלמות אבטחה יעילות, המשקפות לחדר הבקרה ולכוחות האבטחה בזמן אמת על כל הנעשה במתחם.

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה?

חברת אלופים בבטיחות מספקת מצלמות אבטחה של מיטב היצרנים בשוק, תוך התקנה ותמיכה טכנולוגית, במחירים הוגנים, לבטיחות מלאה – צרו קשר לפרטים.
דילוג לתוכן