אלופים בביטחון

אבטחת טיולים

אבטחת טיולים מתבצעת עם צוותים מיומנים שעוברים הכשרה אינטנסיבית, חברת אבטחה יכולה להיות פתרון האבטחה האידיאלי שלך עבור הטיול הבא שתכננתם.
חברתנו מציעה מגוון רחב של שירותי אבטחה ומרכזת אותם עבורך תחת קורת גג אחת. כפועל יוצא מכך, נציגינו יכולים לעמוד לרשותך בשלבים שונים של הזמנת השירות ולהמליץ לך על הצוותים הרלוונטיים.
אבטחת טיולים - אלופים בביטחון

למה להשתמש בשירותי אבטחת טיולים?

השירות שאנו מספקים נועד על מנת להקנות ללקוחותינו תחושת ביטחון. מעבר לכך, במהלך טיולים שונים אנחנו גם מציעים שירות מקיף עם ערך מוסף:

1. מערך אבטחה 24/7 – המערך שלנו פעיל מסביב לשעון ובפריסה ארצית רחבה. מבחינתך, זה אומר שהמאבטחים שנמצאים בטיול הם רק חלק ממעגלי אבטחה רחבים יותר. במקרה חירום או כאשר מתעורר צורך, נוכל להתאים עבורך את הפתרון האידיאלי.

2. יחידה מיוחדת בשטח – אבטחה של טיולים יכולה להתבצע דרכנו על ידי הקצאת מאבטח טיולים בודד, צוות מאבטחים או בליווי של יחידה מיוחדת עם כלבים וצוות טרקטורונים. בגלל היכולת שלנו להציע שירות של יחידה מיוחדת בשטח, אנו מלווים את הטיול לכל אורכו ודואגים שהמטיילים ירגישו בטוחים.

3. רישיונות והיתרים – העבודה שאנו מבצעים הינה בכפוף לסטנדרטים המחמירים ביותר, ובנוסף אנו גם גאים להחזיק בכל הרישיונות וההיתרים. יש לנו רישיון ממשרד התמ"ת והחברה מבוטחת על פי ההנחיות והנהלים של משטרת ישראל. בנוסף, אנו מגובים במקרה הצורך בכוחות כיבוי והצלה ויודעים לבצע ניטור מקצועי של המקום לצורך פינוי מיידי של אנשים בלתי מורשים.

לא יוצאים לטיול בלי מאבטח!

אין שום סיבה לתאם טיולים שונים ברחבי הארץ בלי לקבל את הגיבוי של אלופים בביטחון.
יחד עם שירות האבטחה שלנו למוסדות חינוך ולמוסדות ציבור, אנו מלווים גם טיולים של משרדים וחברות במסגרת ימי כיף וימי גיבוש ויש לנו מספיק אנשי צוות כדי לאבטח עבורכם טיולי קבוצות מאורגנים.

הערך המוסף שאנו מציעים בא לידי ביטוי באבטחה שכלל אינה מורגשת על ידי המטיילים. אנו יודעים כיצד להיטמע בשטח, איך לבצע את ההכנה של המקום לקראת ההגעה של המטיילים ומה לעשות בכל מקרה של דילמה והתלבטות. יתרה על כך, המאבטחים שלנו בשטח מגובים במוקד שירות פעיל ונציגי החברה יכולים לספק עבורך מענה לכל שאלה.

דילוג לתוכן