שירותי סיור

שירותי סיור במגזר הפרטי מתאפיינים בתכונות מעט שונות. כאן לא מדובר בהכרח על אבטחה של מבנים, אלא גם על שירות שמיועד לסיור סביב בתים פרטיים. ברוב המקרים, קהל היעד כולל גם אנשים פרטיים שהם בעלי הון ומפורסמים – אבל גם בעלי עסקים שרוצים לשמור על המשרד, על העסק או על החברה שלהם.

בכל מקום שיש עליו איומים נדרשים שירותי סיור ואבטחה מסביב לשעון ובצורה שתעלה בקנה אחד עם הצרכים של קהל היעד.
שירותי סיור

מה מאפיין שירותי סיור ושמירה?

  • תחושה של ביטחון מסביב לשעון – מאבטח רגיל עובד לפי שעות ומשמרות, בעוד שירותי הסיור ניתנים במשך 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, לכן מי שמשתמש בהם מרגיש בטוח יותר. יתרה על כך, שמירה מסביב לשעון הם תנאי לאבטחה מקיפה.
  • אבטחה דינאמית – שירותי סיור מבוצעים בדרך כלל עם כלי רכב. בזכות השימוש בכלי רכב, ניתן להגיע מהר ממקום למקום וגם לכסות בתוך זמן קצר שטחים גדולים יחסית. כל זה גם הופך את השירות לדינאמי, בעיקר בהשוואה לאבטחה המסורתית.
  • התאמה של שירותי סיור לאיומים הקיימים – חשוב להתאים סוגים שונים של שירותי שמירה סיור לאיומים הנשקפים לכל מקום. זה כולל בחירת כמות מתאימה של מאבטחים, ציוד של המאבטחים בכלי נשק עם רישיון וכאמור הפעלת צי רכבים. אם עושים את זה כמו שצריך, המשמעות היא מענה לאיומים רבים והתמודדות עם נקודות תורפה בטיחותיות שונות.

כך בוחרים שירותי סיור ואבטחה

חשוב לתאם את שירותי הסיור מול חברת אבטחה העוסקת בתחום. בשביל לוודא התמחות של החברה בשירותים כאלה, בודקים למשל כמה זמן היא עובדת בתחום ואיזה המלצות יש עליה. אם לא מכירים באופן אישי חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות והיו מרוצים, אפשר להרחיב את החיפוש אחר המלצות ולהיעזר במידע מאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

חברת אלופים בביטחון מעניקה שירותי מוקד וסיור לשלל לקוחות. אנו יכולים להעמיד לרשותך צי מאבטחים מיומן, מנוסה ומקצועי ולהתאים עבורך את השירות באופן אישי. אם ברצונך לקבל שירותי שמירה מקצועיים אבל במחיר הוגן, נשמח לקבל את הפרטים שלך דרך האתר.

דילוג לתוכן