אלופים בביטחון

אבטחה 24 שעות

הפשע לא הולך לישון ואפילו מתעורר בלילה, לכן אלופים בביטחון מעניקים שירותי שמירה ואבטחה 24 שעות ביממה

חשוב להבין – גורמים עוינים, מפגעים או גנבים, פועלים בכל שעות היממה. באור השמש ובשעות החשכה. יש אמונה בקרבם ששעות החשכה יסייעו להם לבצע את הפעולות שלהם בצורה טובה יותר ואכן, חלק מהמקומות מאובטחים בשעות היום בלבד, מה שבשעות הלילה משאיר פרצה לגנבים ומפגעים אחרים שיכולים להתקרב בקלות יתרה אל המקום הלא מאובטח. זאת בדיוק הסיבה שנוצר שירות שמירה 24/7.
אבטחה 24 שעות - אלופים בביטחון

שירותי שמירה 24/7

פושעים רבים מעדיפים לעבוד בלילה, מאחר ומערכות של מצלמות אבטחה מתעדות בצורה פחות טובה ויתקשו לתפוס בבירור את הפנים של הפורץ או המפגע. מה גם שבשעות הלילה בעלי העסקים נמצאים בביתם ולא בעסק ואילו בבתים פרטיים האנשים ישנים. אלו יחד מאפשרים למפגעים שונים לחדור את המבנים בצורה קלה יותר ולכן רובם בוחרים לעבוד בשעות אלו, כשהדיירים לא נמצאים או לא ערניים.

שירות מוקד 24 שעות מאפשר לבעלי העסק או הבית לישון בלילה בשקט, כי גם כשאין אף אחד עירני במקום, האבטחה ממשיכה כרגיל וכך אפשר להנות משקט נפשי.

הרתעה ומקצוענות

שני אפקטים שיוצרת אבטחה 24 שעות סביב הנכס הם יצירת התרעה ושמירה על מקצוענות ומוכנות של הצוות לכל תרחיש. המאבטחים המופעלים במקום ישמרו על מוכנות ויתרגלו היטב משימות בשעות האור ובשעות החשכה. כך ניתן להבטיח שבמידה וחלילה קורה משהו יש מי שמוכן לכל תרחיש וידע לפתור את הבעיה בצורה הטובה והיעילה ביותר. צוות בעל מוכנות גבוהה לכל תרחיש זה אחד הדברים החשובים ביותר כשבוחרים בחברה המספקת שירות שמירה ואבטחה.

ההתרעה שנוצרת היא אחד הדברים המשמעותיים. כשמפגעים, שודדים או גנבים רואים שסביב העסק או סביב הבית יש אבטחה 24/7, הם חושבים פעמיים. הם יודעים שזה לא משנה באיזה שעה ובאיזה יום הם יגיעו אל המקום, הוא יהיה מאובטח היטב. כך הם מבינים שהסיכויים שלהם לפרוץ אל תוך הנכס יורדים.

בחירה באלופים בביטחון לשמירה מסביב לשעון

אנשי הצוות המיומנים של אלופים בביטחון מתורגלים במשימות בשעות האור ובשעות החשכה וישמחו להעניק לכם ראש שקט כדי שתוכלו לישון טוב בלילה כשאתם יודעים שאתם מוגנים.
דילוג לתוכן