אלופים בביטחון

מידע מקצועי

אבטחת אירועים
אירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים בכל רחבי הארץ נדרשים להיות תחת אבטחה. הדרך הטובה ביותר לאבטח אירוע היא להזמין את אלופים בביטחון – חברת אבטחה המתמחה באבטחת אירועים, ויודעת להתאים את הצוות המתאים ביותר עבור כל אירוע.

אבטחת טיולים
אבטחת טיולים מתבצעת עם צוותים מיומנים שעוברים הכשרה אינטנסיבית, חברת אבטחה יכולה להיות פתרון האבטחה האידיאלי שלך עבור הטיול הבא שתכננתם.

אבטחת אישים
אבטחת אישים הצליחה למנוע אין ספור מקרים – ממקרי שוד, דרך פגיעה, הטרדה, ניסיונות רצח ועד התקרבות שאיננה ראויה לפוליטיקאים, מפורסמים, ספורטאים וכולי. אין ספור פגיעות כאלו נמנעו ונעצרו בזמן בזכות הערנות, המקצוענות, הניסיון והתושייה אל אנשי אבטחת אישים מיומנים.

מאבטח אישים

שירותי סיור
שירותי סיור ואבטחה משולבים כיום גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור הציבורי. במגזר הציבורי, זהו חלק בלתי נפרד מאבטחת אישים, מלבד אבטחת אישים, אפשר למצוא במגזר הציבורי ביקוש לשירותי סיור גם סביב מוסדות ציבוריים, מבנים חשובים, אתרי מורשת וכן הלאה.

אבטחת חתונות
תיאום של שירותי אבטחה צריך להתבצע מול חברה שמתמחה בכך. יתרה על כך, התמחות באבטחה מותאמת לא רק לצרכים של הלקוחות אלא גם לתקציב שעומד לרשותם. בהקשר הזה, הדבר החשוב ביותר הוא ליצור קשר עם חברה שמרכזת כמה שיותר שירותי אבטחה שונים.

אבטחת מוסדות ציבור
שירות אבטחת מוסדות ציבור נותן מענה על שורה ארוכה של צרכים ומטרות. קודם כל, זה שירות שאותו מתאמים על פי חוק עבור מוסדות ציבור מסוימים. בין היתר, שירותי אבטחה אמורים להיות חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של מוסדות ציבור ובהם בתי חולים, בתי ספר, בנייני ממשלה ועוד.

אבטחת מוסדות חינוך
אבטחת מוסדות חינוך היא ראשונה במעלה, כאשר משרד הביטחון ומשרד החינוך גם יחד מגדירים כללים נוקשים המפוקחים בכל עת, לקיומה. אוכלוסיית הילדים היא האוכלוסייה הרגישה ביותר הנדרשת לאבטחה, כאשר מטרות האבטחה היא הבטחת שלומם ושגרת יומם בבטיחות מלאה לפני הכל.

אבטחת אנשי עסקים
בין סוגי האבטחה הנפוצים פחות בישראל ניתן למצוא את אבטחת אנשי עסקים. כזאת תהיה חייבת להתבצע על ידי טובי המאבטחים על מנת להבטיח רמת אבטחה מהגבוהות ביותר. משירותי אבטחה לאנשי עסקים, דרך משלחות, שגרירים או פוליטיקאים.

מאבטח

מאבטח מגונן
מאבטח מגונן שניצבים בפתח מבנה יכולים להגן גם על התכולה ועל בני אדם. המאמר הבא יסביר איפה כדאי למקם מאבטחים כאלה ומה נדרש מהם מבחינת הסמכה והכשרה

אבטחת אזורי תעשייה
אזורי תעשיה הפכו נפוצים יותר בישראל במהלך השנים, בערים ובאזורים פתוחים ועל כן גם הם דורשים שירותי שמירה איכותיים אשר יוכלו להבטיח שהם אינם יפגעו מפריצות או מנזקים אחרים.

אבטחת מוסדות יהודיים בחו"ל
השירות של אבטחת מוסדות יהודיים בחו"ל ניתן על ידי חברות מקצועיות ומאבטחים שעוברים הסמכה ייעודית. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין אבטחת מוסדות בארץ ובחו"ל.

המדריך לבחירת חברת אבטחה
המדריך המלא שיסביר וייתן לכם את כל הפרטים על בחירת חברת האבטחה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם.

מאבטח

כל המידע על קורס מאבטח מתקנים
כל הפרטים על הקורס שאותו עוברים מועמדים לתפקיד של מאבטחי מתקנים, אשר אמור לעלות בקנה אחד עם הסטנדרטים הכי מחמירים בענף האבטחה.

היתרונות של מערכות האזעקה ומצלמות האבטחה של אלופים בביטחון
המאמר המלא על כל היתרונות במצלמות אבטחה ומערכות אזעקה והליך השילוב שלהן במערך האבטחה.

איך מתבצע ניקיון ואחזקת מבנים ומוסדות?
הדרך שבה מנקים ומתחזקים מבנים ומוסדות יכולה להשפיע על איכות החיים, על הבטיחות וכמובן גם על ערך הנכס – קראו את המאמר למידע נוסף.

כל המידע על מערך אבטחה
מערך אבטחה יכול להיות הגנתי או תוקף ולהתאים למגוון רחב של נסיבות, מצבים וסיטואציות. במאמר הבא נסביר כיצד מתכננים מערך מן הסוג הזה ומה החשיבות שלו.

דילוג לתוכן