אלופים בביטחון

אבטחת מוסדות

אחד השירותים הבולטים ביותר של אלופים בביטחון כולל אבטחת מוסדות. אנו מתמחים בשירותי אבטחה של כל סוגי המוסדות ויכולים להציע גם עבורך מערך אבטחה בהתאמה אישית. לאחר התאמה אישית של מערך האבטחה לצרכים שהוצבו בפנינו, אנו נשלח לשטח צוות מיומן ונדאג לגבות אותו במוקד פעיל מסביב לשעון.

אנו גאים לרכז שירותי אבטחה שונים תחת קורת גג אחת. בזכות היכולת שלנו לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר, יש מאחורינו קהל לקוחות מרוצה הכולל בין היתר את נציגי המוסדות השונים ברחבי הארץ.

מה כולל השירות?

כדאי להתייעץ עם נציגינו בכל מקרה של דילמה והתלבטות. ספציפית בנוגע למוסדות שונים, אנו מציעים את השירותים החשובים ביותר ובהם:

  • אבטחת מוסדות ציבור – מוסדות ציבור זקוקים לרמה גבוהה של אבטחה. בחלק מהמקרים האבטחה היא מטעם המוסד הציבורי עצמו, אך במקרים אחרים נדרשת מעורבות של חברה חיצונית ופרטית. אם במוסדות ציבור מחפשים חברה מקצועית, פרטית ואמינה שיכולה לקחת על עצמה את התפקיד – נציגי אלופים בביטחון ישמחו לעשות את העבודה.
  • אבטחת מוסדות חינוך – אנו מציבים את בטיחות התלמידים, הסטודנטים והילדים בראש סדר העדיפויות ומציעים את שירותי האבטחה בפריסה ארצית רחבה ומרשימה. בנוסף, שירותי האבטחה שלנו מציבים רף גבוה מאוד עבור מוסדות החינוך ומעניקים תחושה של שקט וביטחון גם לתלמידים וגם להורים.
  • אבטחת מוסדות ביטחוניים – מוסדות ביטחוניים נדרשים לאבטחה רגישה. במסגרת האבטחה של מוסדות ביטחוניים שונים, צריך לדאוג להכשרת צוות אמין ומיומן ולוודא שהוא מסוגל גם לשמור על דיסקרטיות.
אבטחת מוסדות - אלופים בביטחון

למה לבחור דווקא אלופים בביטחון לאבטחת מוסדות?

אלופים בביטחון היא הגורם המרכזי והמוביל בתחום של אבטחת מוסדות שונים ברחבי הארץ . קודם כל, אצלנו אפשר לרכז את שירותי השמירה השונים תחת קורת גג אחת. ככל שמקדימים לרכז את השירותים השונים מול אותה חברה, כך מתקצר משך הזמן שאותו צריך להשקיע בפרויקט. בנוסף גם מסייע להתנהל מול גורם אחד בכל מקרה של שאלה, התלבטות וכן הלאה.

שנית, כדאי להשתמש בשירות שלנו בגלל שאנו עובדים עם כל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים. שנים של ניסיון הפכו אותנו לחברה מובילה בתחום ויש מאחורינו את הגיבוי הנדרש של משטרת ישראל וכוחות הכיבוי וההצלה. כאשר נציגי מוסדות ציבור, מוסדות חינוך או מוסדות ביטחוניים מסוימים פונים אלינו, הם יודעים שהם בידיים הנכונות.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן