אבטחת ישובים

תחום האבטחה מתחלק לתתי נושאים, כאשר לכל אחד מהם צרכים ייחודיים והתאמות, ואחד המורכבים והתובעניים שבהם הוא תחום אבטחת ישובים. בניגוד לנהוג לחשוב, שירות אבטחה מסוג זה אינו מיועד רק לישובים הנמצאים בסיכון בטחוני (אלו הנמצאים מעבר לשטחי הקו הירוק), כי אם מיועדים לספק מענה והגנה לישובים קהילתיים, מושבים, קיבוצים, שטחים חקלאיים ואחרים, המבקשים להגן על פרטיות המרחב המשותף, על רכוש ועל התושבים.

האבטחה האזרחית בישראל משלימה את המענה הנדרש לישובים, מוסדות, מרכזים מסחריים, ארגונים ומתחמים נוספים. האבטחה האזרחית אינה מנותקת מכוחות הביטחון המוסדיים, ופועלת על פי הנחיות והמלצות שלה, ובמרבית המקרים מעסיקה את יוצאיה, תוך שימוש בכישורים ובידע אותם צברו בצבא ובארגוני ביטחון אחרים.

אבטחת יישובים - אלופים בביטחון

פתרונות אבטחה לישובים

בקביעת פתרונות האבטחה לישובים נדרש מיפוי מלא של השטח, הסיכונים והצרכים של התושבים, במטרה לקבוע מערך אבטחה יעיל המורכב מכלים רבים. בין הכלים ניתן למצוא:

שער כניסה חשמלי למורשים בלבד – קביעת שער כניסה ויציאה מן הישוב, הפועל באמצעות מנגנון חשמלי כאשר הכלים להפעלתו ניתנים לתושבים בלבד הוא הכלי הראשון והבסיסי הנדרש. שער כזה ניתן להפעלה באמצעים ידניים או לחילופין באמצעות טכנולוגיות מתקדמות דוגמת תקשורת טלפונית, אפליקציה ועוד. שער כזה להבטיח כניסה מבוקרת לישוב של מורשים בלבד.

הצבת שומר בכניסה – הצבת שומר בכניסה אל הישוב בנוסף לשער הכניסה מהווה פתרון יעיל משלים לתשאול ובקרה של נכנסים שאינם תושבים ומורשים קבועים. מעבר להצבתו נדרשת תכנית הרשאות מוקפדת, כמו למשל אישורי כניסה הנמסרים לו מראש לאורחים מתוכננים של התושבים, עדכון על הזמנת בעלי מקצוע שונים וכדומה. בנוסף לאלו חשוב ליצור תשתית תקשורת זמינה ויעילה בין השומר לתושבים לבירורים שונים, למניעת תקלות ומבוכות.

מצלמות אבטחה – הצבה של מצלמות אבטחה יאפשרו שקיפות ועין מפקחת ובוחנת על כל הקורה בישוב, תוך מתן דגש על מוקדי הסיכון. ישנן אפשרויות שונות להצבת המצלמות, אשר כוללות פיזור מצלמות בדרגות איכות שונות, כמו גם אפשרויות צפיה ושמירה של המידע הנאגר בהן. אבטחת ישובים ברמה גבוהה תכלול מערך צפיה אונליין של גורמי הביטחון הישובי בזמן אמת, לזיהוי אירועים פליליים או ביטחוניים עם פריצתם, ומתן מענה בהתאם.

סיורי אבטחה – אמצעי האבטחה הנייחים נותנים מענה לצרכים מסוימים, בעוד שסיורי השמירה מאפשרים השלמה של הצרכים הללו, תוך ערנות מתמדת, גישה לכל חלקי הישוב ואבטחה מתקדמת ברמה גבוהה. הסיורים מבוצעים על ידי מאבטחים מורשים ומנוסים, בעלי הכשרה, ציוד וכלים לתגובה לכל אירוע, לצמצום הסיכונים ולניהולם.

מערך תמיכה חיצוני – חברת אבטחה מקצועית המספקת שירותי אבטחה מתקדמים לא תסתפק במענה המקומי הניתן על ידי אנשיה, ותשלב מערך חיצוני תומך אותו ניתן להזעיק למקום בזמן אמת בהתראה קצרה ובזמן תגובה מהיר, כמו גם שיתוף פעולה עם משטרת ישראל וכוחות הביטחון המוסדיים הערוכים השתלב ולספק מענה לכל צורך.

הזמינו שירותי אבטחה לישוב עוד היום

חברת אלופים בביטחון מובילים את שוק האבטחה בישראל מזה למעלה מעשור, תוך שילוב בין פתרונות מתקדמים וגיוס מיטב הטכנולוגיות לשם כך, לצד צוות עובדים מנוסים ומוכשרים, המביאים רקע מתאים, רמת מחויבות שאין שניה לה וזוכים להכשרות שוטפות והדרכות ריענון דרך קבע.

אנו מספקים את כל שירותי האבטחה הנדרשים בניהם אבטחת ישובים, אבטחת מתקנים, אבטחת מוסדות לימוד, מרכזים מסחריים ונוספים. להזמנת שירות ולפרטים צרו קשר עם נציגי החברה.
אטבחת יישובים - אלופים בביטחון
אבטחת ישובים
דילוג לתוכן