אלופים בביטחון

אבטחת בניינים

תחום אבטחת בניינים נחשב בעבר לשירות המיועד לבנייני יוקרה בלבד, כאשר עם השנים סטנדרט הבניה והמגורים עלה, ואתו גם דרישות הדיירים לבטיחות מלאה עבורם ועבור משפחותיהם, כמו גם הגנה על הדירות והציוד יקר הערך מפני פורצים ואירועי פשיעה.

חברת אלופים בביטחון מספקת שירותי אבטחה מתקדמים, הון אנושי מוביל ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, לכל צרכי האבטחה כולל אבטחת בניינים
אבטחת בניינים - אלופים בביטחון

צרכים ייחודיים המאפיינים אבטחת בניינים

שירותי מאבטח 24/7 – בשונה מן העולם העסקי במסגרתו נדרשים שירותי האבטחה בשעות פעילות העסק, או לחילופין דווקא בשעות בהן אינו פעיל, בבנייני מגורים נדרשת אבטחה 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. מטרת השירות היא לספק ביטחון, והוא ניתן גם בחגים ובמועדים, ומספק הגנה הן לדיירים והן לציוד ורכוש, בכל עת. חשוב לעבוד עם חברת אבטחה המסוגלת לספק שירות בהיקף כזה, לרבות מענה לצרכים חריגים ולשינויים.

עובדי אבטחה קבועים – חברות המספקות שירותי אבטחה לבניינים נוטות להציב עובדים קבועים במבנה המתחלפים בניהם במשמרות. מאבטחים קבועים יכירו את המבנה וצרכיו, את פרצות האבטחה המצריכות יתר רגישות והקפדה, יבצעו סיורים וסריקות קבועות, יכירו את הדיירים והאורחים הקבועים ולא יקשו עליהם בשאלות ועיכובים במעברים לאורך היום ויעמדו בקשר על פי צורך עם וועד הבית או עם אחראי הביטחון הממונה.

פרטיות – איש ביטחון המוצב בבניין למעשה מוצב בשטח הפרטי ובביתם של אנשים מן השורה. עצם נוכחותו חושפת אותו למידע רב אודות אורח חייהם וההרגלים שלהם, ולעתים אף למידע בעל משמעות וערך (פגישות אישיות ועסקיות של אנשים מוכרים, גישה לידוענים). על איש האבטחה, ובפיקוח חברת האבטחה על ידה הוא מועסק, לגלות לויאליות מלאה ללקוחותיו, ולשמור בצורה מלאה ומוקפדת על פרטיותם, ולא להעביר את המידע אליו הוא נחשף לכל גורם שהוא, ואף לא לעשות בו שימוש בעצמו. חברת אבטחה מקצועית תבחר את עובדיה בקפידה, הן על הרקע המקצועי והאישי שלהם, והן את הנתונים האישיים, ותבטיח הון אנושי אמין בכל מאת האחוזים.

קשר עם הדיירים – מאבטח המוצב דרך קבע במבנה מגורים, ולאורך זמן, מטבע הדברים עשוי לפתח יחסי ידידות ותקשורת עם הדיירים, החל מברכות שלום ועד לשיח חולין. מאבטח מקצועי ישמור כמון על אדיבות ותקשורת טובה כאשר זו נולדה עם הדיירים אותם הוא פוגש ביום יום, ויחד עם זאת לא יאפשר לתקשורת זו להשפיע על עבודתו, לחרוג מהנחיות העבודה כפי שנקבעו מראש או לנטוש את משמרתו.

סיורי אבטחה וסריקות – בנייני מגורים אשר שוכרים שירות של חברת אבטחה לרוב כוללים מספר מתקנים משותפים, מעבר ללובי הכניסה המשותף. מתקנים אלו יכולים לכלול מתחם ספא וג'קוזי, בריכת שחיה משותפת, חדר כושר, אולם התכנסויות, חדרי טיפולים, משחקיה לילדים ועוד. עם תחילת ההתקשרות תבצע חברת האבטחה מיפוי מלא של החללים והמתקנים, ובשיתוף עם הנהלת הבניין תקבע מערך אבטחה יעיל שיכלול סיורים קבועים במתקנים הללו בתדירות שתיקבע מראש, שעות פעילות וזמינות שלהם לדיירים, ווידוא נעילה ומניעת כניסה של לא מורשים ועוד.

מצלמות אבטחה – מצלמות אבטחה הן מוצר משלים ויעיל העומד הן לרשות הדיירים והן לרשות המאבטח בבניין לצפייה ישירה, לזיהוי כל סיכון ומפגע במבנה בזמן אמת. ניתן לרשת את המבנה במצלמות אבטחה תוך מתן גישה לדיירים לצפייה באמצעות אפליקציה וסיסמא מכל מקום ובכל מועד.

דילוג לתוכן