אלופים בביטחון

אבטחת אירועים

מה כולל שירות אבטחת אירועים?

המטרה של השירות היא ליצור מצב של ביטחון עבור כל המשתתפים והמפיקים – אך בלי שהקהל ירגיש בזה. במילים אחרות, שירותי אבטחה נחשבים הכי מקצועיים כאשר לא שמים לב לקיומם.

  • הקצאת כוח אדם – האבטחה בפועל מתבצעת על ידי כוח אדם שמגיע לשטח. כאן יש הבדל בין אירועים המוניים שדורשים הקצאה של עשרות או אפילו מאות מאבטחים, לעומת אירועים פרטיים קטנים שבהם האבטחה מבוססת על הקצאת כוח אדם מצומצם בלבד. בכל מקרה, את מספר המאבטחים בוחרים כבר בשלבים המוקדמים של הגדרת מאפייני האירוע.
  • מיקום האירוע – חשוב להתאים בין שירות האבטחה לבין המקום בו מתקיים האירוע. אם האירוע יהיה במקום סגור, יכול להיות שיש מקום לצמצם את כוח האדם. במקרים של אירועים במקומות פתוחים כמו פארקים, חופי ים וכן הלאה, יש להשתמש ביותר מאבטחים ואולי לשקול גם שילוב של מצלמות אבטחה ומערכות בקרה.
  • ציוד טכנולוגי – אבטחה מבוססת כיום על שימוש בציוד טכנולוגי. צריך להשתמש בו על מנת לפקח על מה שקורה באירוע. באמצעות ציוד טכנולוגי מתאים, אפשר למשל לספור את כמות הנכנסים והיוצאים, לבצע ביקורת על האירוע עצמו ולייצר הרתעה מפני אנשים שמנסים לפרוץ ולגנוב ציוד.
אבטחת אירועים

בחירת חברת אבטחה לאירועים

מפיקי אירועים צריכים לזכור שנושא האבטחה הוא לא פריבילגיה. במובן מסוים, אין ברירה אלא להשתמש בשירותי אבטחת אירועים פרטיים טובים אם רוצים שהאירוע יקבל אישור, שהמשתתפים ירגישו בטוחים ושלא ייגרם שום נזק. כמו כן, בחירה נכונה של שירותי השמירה והאבטחה יכולה מלכתחילה לצמצם את ההוצאות בלי שזה יבוא על חשבון הביצועים של המאבטחים בשטח.

נציגי אלופים בביטחון ישמחו להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית על אבטחה של כל סוגי האירועים. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, אז לך רק נותר להשאיר פרטים באתר. בהמשך, נבדוק בדיוק מה הצרכים שלך ונצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים!

אולי יעניין אתך גם: 

דילוג לתוכן