ניקיון מפעלים

בחירה נכונה של שירותי ניקיון יכולה להגביר את התפוקה של העובדים, לשפר את רמת ההיגיינה של המפעל ובמובן מסוים אם לתרום להכנסות ולמוניטין של בית העסק. על הרקע הזה, אפשר להבין את החשיבות של שירותי ניקיון בכלל ואת המשמעות של התייעצות עם חברה מקצועית.

אנו באלופים בביטחון מרכזים סוגים שונים של שירותי אבטחה וניקיון תחת קורת גג אחת. בגלל שהחברה מספקת את סל השירותים שלה לקהל יעד מגוון ובו לקוחות פרטיים, בעלי עסקים וגם נציגים של מוסדות ציבור, ניתן לפנות אליה בכל מקרה של דילמה והתלבטות. עם זאת, אחד השירותים הטובים והמפתיעים של חברת אלופים בביטחון הוא אבטחת מפעלים וניקיונם.

3 סיבות להשתמש בשירות

  1. השפעה חיובית על התפוקה של העובדים – מחקרים מראים שעובדים בכל התחומים מגיעים לתפוקה טובה יותר כאשר הם נמצאים בסביבה נקייה. אם העובדים מגיעים למשל למפעל נקי, הם ירגישו מחויבים יותר כלפי מה שמתרחש בו. מחויבות של העובדים כלפי המפעל באה לידי ביטוי בעלייה בתפוקה, בשיפור בביצועים ובסופו של דבר גם בעלייה בהכנסות.
  2. שיפור ברמת ההיגיינה – שירותי ניקיון חשובים כיום יותר מתמיד. בתקופה הנוכחית שבה כולנו מבינים את המשמעות של שמירה על היגיינה לצורך מניעת תחלואה ושיפור באיכות החיים, חשוב מאוד לתאם שירותי ניקיון יסודיים וברמה גבוהה.
  3. מוניטין חיובי של מפעלים ובתי עסק – יש מפעלים שבהם מתבצעת קבלת קהל או כניסה מסודרת של ספקים ונותני שירותים. במפעלים כאלה אין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשוני חיובי על מי שמגיע לבקר. בפועל, הדרך הכי טובה להשאיר רושם ראשוני חיובי היא לדאוג שהמפעל יהיה נקי. כאשר המפעל נקי, ניתן לשפר את המוניטין שלו ולדאוג שהלקוחות או הספקים ירגישו שהם הגיעו למקום הנכון.