אבטחת מחסנים

שירותי אבטחה יכולים לסייע למנוע פריצות וגניבות מסוגים שונים של מחסנים. בשביל להציע שירות כזה, חשוב להסמיך מאבטח מחסנים ולהסביר לו על האופי של העבודה.

מחסנים משמשים חברות לוגיסטיקה, בתי עסק, גופים ציבוריים ואנשים פרטיים. כיום יש מחסנים שונים בכל רחבי הארץ, שאותם ניתן לשכור לתקופות קצרות וארוכות. השכרת מחסן לתקופה קצרה מתאימה למשל למשפחה שמתכננת רילוקיישן לחו"ל או ממתינה לקבלת מפתח של דירה חדשה מקבלן, בעוד השכרת מחסן לתקופה ארוכה היא פתרון אידיאלי עבור חברות שינוע והובלות.

הבעיה היא שהמחסנים עצמם בדרך כלל חשופים לנזקים. בין היתר, הנזקים שעלולים להיגרם לתכולה הם בגלל בעיות אבטחה, פריצות וגניבות. אז כדי למנוע בעיות כאלה, מה שכדאי לעשות זה לדאוג לגיבוי מסביב לשעון של שירותי אבטחת מחסנים ברמה גבוהה.

אבטחת מחסנים - אלופים בביטחון

היתרון של אבטחת מחסנים

  • אבטחה 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע – אבטחת מחסנים מתבצעת מסביב לשעון על מנת למנוע גניבות ופריצות. באמצעות שירותי אבטחה כאלה ניתן לייצר הרתעה, או במידת הצורך לתעד ניסיונות פריצה ואז להשתמש בהם על מנת ללכוד את העבריינים.
  • התאמה לכל סוגי המחסנים – היתרון של יצירת קשר עם חברת אבטחה הוא שניתן לרכז מולה שלל צרכים ודרישות. בפועל, זה אומר שאפשר להתייעץ עם אותה חברה גם לגבי אבטחת מחסנים קטנים וגם לגבי אבטחת מחסנים גדולים.
  • השקעה משתלמת – לחברת אבטחה יש תמיד כוח אדם זמין, אז עדיף לשכור את השירות שלה במיקור חוץ מאשר לגייס עובדים שיעבדו אצל חברת האחסון. עבור בעלי מחסנים, השירות של האבטחה הוא גם הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין. אז בהיבט הכלכלי, כנראה שהשירות של אבטחת מחסנים הוא גם מקצועי וגם משתלם יותר.

מה עושה מאבטח מחסנים?

מי שמבצע בפועל את העבודה של אבטחת מחסנים הוא מאבטח מחסנים. ההבדל בין מאבטח רגיל לבין מאבטח מחסנים בא לידי ביטוי באופי העבודה: בעוד מאבטח רגיל מתנהל בדרך כלל מול לקוחות ואנשים ואף נשאר סטטי, מאבטח מחסנים מתמקד רק בתכולה שיש בתוך המחסנים וכמובן מבצע סיורים.

אופי העבודה הייחודי של מאבטח מחסנים מחייב התאמות גם בתהליך ההסמכה שלו. אם חברת אבטחה רוצה להציע את השירות שלה עבור בעלי מחסנים, עליה לדאוג שיהיו לה את העובדים המתאימים. בשביל להכשיר את העובדים המתאימים, מה שחברת האחסון עושה זה לגייס כוח אדם רלוונטי ולאחר מכן גם להעביר אותו חפיפה.

איך בוחרים שירותי השמירה?

הבעיה היחידה של בעלי מחסנים היא שהם לא תמיד יודעים איך לבחור את חברת האבטחה מתאימה להם. גם אחרי שכבר מבינים את היתרון של אבטחת מחסנים ואת הערך המוסף של גיוס אנשי מקצוע שמתמחים בכך, יש עוד כמה דברים שכדאי לבדוק.

הדרך הנכונה לבחור חברת אבטחה עבור מחסנים היא לבדוק במה היא מתמחה וכמה שנות ניסיון יש לה. לאחר מכן, כדאי להיכנס אל עובי הקורה ולברר לגבי מחיר האבטחה של מחסנים גדולים לעומת מחסנים קטנים. במקביל, מומלץ לבדוק זמינות של חברת אבטחה – כדי למנוע מצב שבו המחסנים פועלים אבל אין סביבם אבטחה מקיפה.

דילוג לתוכן