אבטחת חניונים

שירותי אבטחה מותאמים למקום שבו הם ניתנים. כתוצאה מכך, יש הבדל בין שירות שמטרתו לאבטח בתים פרטיים לבין שירות שניתן על ידי אותה חברה אך מטרתו היא לאבטח מקומות פתוחים, בנייני משרדים, בתי עסק, חנויות וכן הלאה. בין היתר, זו גם הסיבה לכך שהמאפיינים של שירותי אבטחת חניונים שונים כמעט לגמרי מהמאפיינים של שירותים אחרים בענף האבטחה.

נציגי חברת אלופים בביטחון יכולים לחסוך לך המון התלבטויות סביב הנושא של שירות אבטחה לחניון. אם חשוב לך שהאבטחה יהיו גם ברמה גבוהה וגם במחיר אטרקטיבי, אנחנו נוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית.

אבטחת חניונים - אלופים בביטחון

מאפיינים של שירותי אבטחת חניונים:

  • היקף החניון ומספר כלי הרכב – נכון להיום כלי רכב פרטי הוא אמצעי התחבורה הכי נפוץ בישראל. לכן במקביל יש צורך בחניונים שייקלטו את כלי הרכב הללו. על רקע היקף החניונים ומספר כלי הרכב העצום, יש משמעות גדולה לאופן שבו בוחרים את שירותי האבטחה שלהם.
  • זמינות מסביב לשעון – חניון הוא מקום שבדרך כלל פתוח מסביב לשעון. כתוצאה מכך, צריך לדאוג שגם האבטחה תהיה זמינה 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. אפילו אם האבטחה עצמה לא מבוססת על הקצאת מאבטח אנושי אלא על פיזור של מצלמות ומערכת בקרה או שליטה, יש לוודא שמאחורי הקלעים פועל מוקד זמין.
  • נגישות ושירות – חניונים מתאפיינים בכך שיש בהם תנועה ערה של בני אדם ושל כלי רכב. אנשי המקצוע נדרשים להוכיח רמה גבוהה של שירותיות, להישאר אדיבים גם בשעות של לחץ ולתת לנהגים תחושת ביטחון.

אולי יעניין אותך:

דילוג לתוכן