אלופים בביטחון

אודות אלופים בביטחון

אלופים בביטחון הינה חברת שמירה ואחזקה פועלת למעלה מ-10 שנים ומספקת בראש ובראשונה שקט נפשי ללקוחותיה. החברה מספקת מערך אבטחה אחראי 24/7 כמענה אולטימטיבי לבניינים, מגדלי יוקרה, בתי עסק, יישובים, מפעלים ומבנים, אתרי בנייה ואזורי מסחר ותעשייה. בנוסף לכך, קיימת יחידה מיוחדת בשטח, המלווה באמצעות כלבים ויחידת צוות טרקטורונים. כמו כן החברה מספקת שירותי ניקיון ואחזקת מבנים.

מהצוות של אלופים בביטחון
אלופים בביטחון
אלופים בביטחון

ערכי החברה

אחריות אישית, מקצועיות ללא תחרות, תוצאות מוכרות בשטח, בקרה שוטפת, התאמה מלאה לצורכי הלקוח – כל הערכים האלה באים לידי ביטוי בעבודתנו על בסיס יומיומי ומביאים את החברה לראש הפירמידה בתחום האבטחה האזרחית בישראל.

רישיונות והיתרים

לחברה קיימים היתרים ורישיונות בהתאם לנדרש בחוק כולל רישיון ממשרד התמ"ת. החברה מבוטחת ופועלת על פי ההנחיות ממשטרת ישראל ומגובה במקרה הצורך בכוחות כיבוי והצלה. החברה מבצעת ניטור מקצועי של המקום ומבצעת פינוי מיידי של אנשים בלתי מורשים באזורים תחת חסותה.

נשמח להציע לכם פתרונות מקיפים המותאמים לצורכיכם בתחום האבטחה והאחזקה.

אלופים בביטחון - חברת שמירה ואחזקה

שירותי שמירה ואחזקה הם רק חלק השירותים שאנו מציעים שבדרך כלל כוללות גם שירותי ניקיון, מה שמאפשר לבעל הנכס לרכז את כל מה שהוא צריך לטיפול בבניין במקום אחד.

על מנת שלא לשכור בנפרד חברת אבטחה וחברת ניקיון, יצרנו חברה שמשלבות את כל הפתרונות הדרושים לעסק יחד. אלופים בביטחון מסייעת לבעלי נכסים לישון בראש שקט, כשהם יודעים שהכל מטופל במקום אחד איכותי ואמין. הפתרון של שילוב כלים ושילוב אנשי מקצוע תחת חברה אחת יוצרת הרמוניה בטיפול בנכס מכל הבחינות, מהביטחון בו, דרך הניקיון ועד האחזקה.

אבטחה ואחזקה – שילוב כוחות

אחד היתרונות הבולטים ביותר כששוכרים חברת שנותנת שירותי אבטחה ואחזקה משולבים היא שהמאבטחים ואנשי האחזקה מכירים אחד את השני, מה שעוזר למנוע בעיות של אבטחה או חוסרים אחרים במנגנון. כל אחד מבעלי המקצוע עירני לבעיותיו ומסייע לבעל המקצוע השני. אנשי אחזקה וניקיון מהצד האחד ומאבטחים ושומרים מהצד השני מתכנסים לפתרון כל הבעיות שעלולות להיווצר בנכס ומאפשרים לבעל הנכס להיות רגוע.

מצלמת אבטחה
דילוג לתוכן